Повернення коштів за ліцензію

Покупець може звернутися з вимогою повернення коштів відповідно до Умов повернення і термінами, описаними в цьому документі.

Повернення грошових коштів за програмні продукти, послуги доступу до онлайн версій програмних продуктів і сервісів онлайн доступу до оновлень програмних продуктів можливий тільки до моменту активації ліцензії в системі ліцензування. Після активації ліцензії, повернення грошових коштів неможливе.

Програмні продукти, сервіси онлайн доступу до оновлень програмних продуктів поставляються на умовах «as is». Некоректна робота будь-якого з програмних модулів, що містяться в даних продуктах, не є підставою для повернення грошових коштів після моменту активації ліцензії в системі ліцензування.

Для оформлення повернення грошових коштів слід відправити електронний лист на адресу info@sonatazvit.com.ua із запитом на повернення грошових коштів і зазначенням банківських реквізитів Покупця.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 3 днів з допомогою того ж способу руху грошових коштів, який був використаний при оплаті товару.

Всі нестандартні ситуації вирішуються в особливому порядку після детального обговорення з менеджером.