Як відправити звіт пакетом

В Сонаті реалізовано пакетне подання документів електронної звітності відповідно до вимог Фіскальної Служби України. Суть цієї функції полягає в тому, що всі додатки звіту приєднуються до основного документу і посилаються на нього при відправці.

Для того, щоб створити пакет документів, у вкладці “Звіти” натисніть правою кнопкою мишки на додаток та виберіть пункт меню “Додати до пакету”. Якщо у вас є збережений основний звіт, то в меню з’явиться його назва, після натискання на яку до нього приєднається вибраний додаток. Якщо є кілька однакових основних документів, то ви матимете змогу обрати, до якого з них приєднати додаток.

Документи одного пакету відображаються разом і мають деревовидну структуру (зверху – основний звіт). Формування пакету можна відмінити, для цього натисніть правою кнопкою мишки на приєднаний додаток і виберіть пункт меню “Видалити з пакету”.

 

scrin11.1

 

Зверніть увагу! Проводити операції по формуванню та розформуванню пакету можна тільки з не підписаними додатками і для не підписаного основного звіту.

Відправлення додатків пакету відбувається автоматично. Тобто, вам потрібно відправити основний звіт, і  якщо додатки були пов`язаними з ним до пакету, вони також відправляться.

При використанні безкоштовного варіанту Сонати, Вам не доступна функія “Додати до пакету” та “Видалити з пакету”. Але ви можете відправити звіти, що містять додатки, за умови дотримання наступних правил:

  • Переконайтесь, що звіт разом з додатками становить пакет;
  • Перейдіть до “Меню – Імпорт – Звітів та податкових накладних”;
  • Серед файлів слід обрати декларацію разом з додатками (виділіть декларацію, затисніть Ctrl та виділіть додатки, що залишилися);
  • Натисніть кнопку “Обрати”.

Чи була ця стаття корисною?

Related Articles

Залишити коментар?